High School +420-603 478 834

Možnosti

into Education se můžeš podívat do zemí ve všech pro nás důležitých jazykových oblastech. Když nenajdeš svou vysněnou zemi v nabídce, ozvi se, Tvůj studijní pobyt v ní možná i tak můžeme zařídit - kontakty na spolehlivé partnery máme po celém světě.

V USA, Kanadě, Anglii, Itálii a Španělsku pořádáme na začátku programu několikadenní orientční soustředění, které Ti umožní hladce vplout do nové společnosti. Navíc se na něm seznámíš s dalšími evropskými studenty into, kteří Tvou kulturní zkušenost obohatí o další rozměr.

Neváhej a vybírej!

Přeskoč na Zajímá mě
USA
Plus speciálni program, Orientační soustředění, Program IB, Též krátký program
Spojené státy americké jsou stále nejoblíbenější destinací našich studentů. Chtějí zažít „The American Way of Life“, pozitivní přístup k životu a týmového ducha americké školy.
Anglie
Plus speciálni program, Orientační soustředění, Focus +, Program IB, Též krátký program
Studuj v této staré monarchii a zjisti, jak se mísí tradice s moderním světem! V Anglii máme svou vlastní pobočku, jejíž pracovníci pro Tebe udělají první poslední.  
Argentina
Orientační soustředění
Na západě ohraničená Andami a na východě Atlantikem, sahá od tropického severu až k Ohňové zemi, nehostinnému jižnímu cípu jihoamerického kontinentu.
Austrálie
Orientační soustředění, Též krátký program
Chcete se vydat až na druhý konec světa? Jestli ano, určitě nebudete litovat! Na nejmenším zemském světadílu můžete třeba zblízka pozorovat zvířata, která zatím znáte jen z obrázků:
Brazílie
Též krátký program
V pestré Brazílii, největší zemi Jižní Ameriky, se v průběhu svého středoškolského programu rozhodně nebudete nudit. Stačí zmínit největší deštný prales na světě – Amazonii...
Dánsko
Dánsko, kdysi sídlo Vikingů, dnes moderní nonkonformní evropská země, se skládá z mnoha ostrovů, z nichž největším je Zealand s hlavním městem Kodaní.
Finsko
Finsko se rozkládá na Skandinávském poloostrově a mnoha přilehlých ostrovech, kterých je kolem sta tisíc.
Francie
Orientační soustředění
Francie měla po staletí významný vliv na utváření evropských dějin a kultury. Rovnost, volnost, bratrství...
Holandsko
Holandsko (či správně Nizozemsko) má přibližně 16 milionů obyvatel. Většinu jeho území zabírá nížina, která je protkána spoustou kanálů, řek a jezer, a tvoří tak ideální krajinu pro rekreační cyklistiku.
Irsko
Orientační soustředění, Též krátký program
Tento ostrovní stát je svými obyvateli láskyplně nazýván „The Green Isle“ – zelený ostrov. A právem - jeho bujnou vegetaci, četná jezera a dlouhé splavné řeky lze jen obdivovat.
Itálie
Orientační soustředění
„Bel paese“– krásná zem - tak se Itálii říká. A není divu, za pár chvil můžete přejet od šumícího moře k tichým, vysokým horám... A cestou se pokochat malebnými kopci s tradičními vesničkami.
Kanada
Plus speciálni program, Orientační soustředění
Rozlohou je Kanada větší než USA, ale má jen něco přes 35 miliónů obyvatel. A také panenskou přírodu s divokými řekami a strmými pohořími a s největším počtem jezer na světě.
Kostarika
Orientační soustředění
Kostarika, malá země ve Střední Americe, má zhruba 4,5 milionu obyvatel. Její název doslova znamená „bohaté pobřeží” - Costa Rica, což je opravdu výstižné.
Německo
Německo je evropskou průmyslovou mocností se šestnácti spolkovými zeměmi. Nejhustěji osídlenými oblastmi jsou Porýní a Porúří, kouzelná údolí s mnoha romantickými hrady.
Nový Zéland
Plus speciálni program, Orientační soustředění, Též krátký program
Mimořádně kouzelná země se zasněženými horami, prudkými řekami, průzračnými hlubokými jezery, činnými gejzíry a bublajícími močály.
Norsko
Drsná skalnatá norská krajina, utvářená v době ledové, patří mezi nejkrásnější a nejdramatičtější na světě. Rozlehlé lesy, členité pobřeží s mnoha ostrůvky a tajemné fjordy...
Rakousko
Cestovatelé označují Rakousko za jednu z nejkrásnějších zemí. Na malé rozloze tu najdete nádherné hory, zvlněnou krajinu, zelené nížiny i pohádková jezera ukrytá mezi skalami.
Skotsko
Skotsko je zhruba stejně velké jako Česká republika, ale žije v něm jen asi polovina obyvatel. Tak zbývá hodně prostoru pro úchvatnou, drsnou přírodu, do níž se nejspíš bezhlavě zamilujete.
Španělsko
Orientační soustředění
Výrazná architektura, která v sobě spojuje evropské a arabské prvky, srdeční lidé a charakteristický životní rytmus. Španělsko ale není jen synonymem pro flamenco, býčí zápasy a olivové háje...
Švédsko
Švédsko je třetí největší zemí EU a má kolem devíti miliónů obyvatel. Z nich převážná většina žije ve městech, ale vášnivě ráda tráví čas v přírodě...
Švýcarsko
Studium v nádherném Švýcarsku je určeno jazykově nadaným studentům, kteří zvládnou spisovnou němčinu i švýcarský dialekt.
Tato webstránka používá soubory Ochrana soukromí.